Darujte vašim priateľom a blízkym originálny darček. Zážitkové lezenie na lezeckej stene či na skalách alebo metodický kurz bude určite darčekom, ktorý ocení každý milovník hôr, prírody, športu, či pohybu.

Vyberte si z ponuky našich kurzov a napíšte nám o aký druh darčekového poukazu by ste mali záujem. My pre Vás pripravíme pekne graficky spracovaný darčekový poukaz spolu s Vašim venovaním.

Ponuka kurzov Kontakt

 

Objednávka poukazu

Váš poukaz si môžete objednať nasledovným spôsobom.

  1. Vyberte si z ponuky kurzov na našej stránke.
  2. Kurz si objednajte pomocou objednávkového formulára v pri objednávke zaškrtnite políčko Darčekový poukaz.
  3. Do poznámky môžete uviesť text, ktorý chcete mať na vašom poukaze.
  4. My vám pripravíme graficky spracovaný poukaz, ktorý vám pošleme e-mailom.
  5. Keď budete chcieť poukaz využiť, kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom a dohodnite si termín vášho kurzu.

 

Ako využiť poukaz

Keď budete chcieť poukaz využiť, stačí si telefonicky alebo e-mailom dohodnúť termín vášho kurzu (kontaktné údaje nájdete na poukaze a na stránke Kontakt).

Pre použitie poukazu nie je dôležité ho mať vytlačený, stačí keď nám pri dohadovaní termínu nahlásite číslo poukazu, ktoré je vytlačené v pravom dolnom rohu a vaše meno.

Je ideálne termín stanoviť viac dopredu, nakoľko sa môže stať, že termín o ktorý by ste mali záujem môže byť v danej chvíli už rezervovaný.

V prípade, že by sa stalo, že v dohodnutom termíne nám nebude priať počasie, o nič samozrejme neprídete a dohodneme si následne iný termín.

 

platnosť poukazu

Poukaz je bez doplatku platný v roku keď bol zakúpený a v roku nasledujúcom aj v prípade zmeny ceny objednanej služby (teda ak si zakúpite poukaz v roku 2022, bude bez doplatku platný v roku 2022 a v roku 2023).

Ak nevyužijete poukaz počas roku keď bol zakúpený alebo nasledujúceho roku, poukaz platí aj naďalej, najviac však 5 rokov nasledujúcich od zakúpenia (ak bol poukaz zakúpený v roku 2022, plati do konca roku 2027). V prípade že sa v ďalších rokoch zmení cena objednanej služby, držiteľ poukazu musí pri jeho využití doplatiť cenový rozdiel (napríklad ak si v roku 2022 zakúpite poukaz na zážitkové lezenie na skalách pre jednu osobu na 3 hodiny za 70 EUR, v prípade že sa v roku 2023 zmení cena takéhoto kurzu na 80 EUR a poukaz využijete v tomto roku, nie je potrebné uhrádzať rozdiel, ak by bol preukaz využitý až v roku 2024, držiteľ poukazu by musel uhradiť pri jeho využití doplatok 10 EUR).

Poukaz je platný po úhrade faktúry, ktorú obdržíte spolu s poukazom.

 

Čo je v cene poukazu

V cene darčekového poukazu získate:

  • objednaný kurz tak ako je uvedené na poukaze (druh kurzu, lokalita, počet osôb),
  • zapožičanie výstroje,
  • poistenie pre zásah HZS.

 

Naši inštruktori

Kto sme

Lezenie je viac ako šport - je to činnosť vzbudzujúca emócie, adrenalín, je to možnosť ako spoznať samého seba a prekonať svoje limity.

Pri výcviku v prvom rade myslíme na bezpečnosť našich klientov, ale každý dotyk zo skalou, či chytom na lezeckej stene musí byť pre našich klientom aj zážitkom.

Zažite to aj vy a vyskúšajte lezenie na skalách či na lezeckej stene na Liptove pod vedením našich kvalifikovaných a skúsených inštruktorov!

Mailinglist

Chcete dostavať informácie o nových kurzoch a novinkách zo sveta horolezeckej metodiky?

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu!

Kde nás nájdete

Súbory cookies nám umožňujú skvalitňovať naše služby poskytované prostredníctvom tohto webového sídla. Nastavenie Vášho prehliadača je v zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách považované za Váš súhlas s používaním cookies na našej stránke. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.