Ak Vás naše služby zaujali a máte záujem o zážitkové lezenie, či metodický kurz, môžete nás kedykoľvek kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo zaslať objednávku pomocou nižšie uvedeného formulára.

Telefón: +421 904 624 918

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Objednávkový formulár

Prosím, zadajte vaše meno.

Prosím, zadajte e-mailovú adresu.

Prosím, zadajte telefónne číslo.

Prosím, zadajte adresu.

Prosím, zadajte mesto.

Prosím, zadajte krajinu.

Invalid Input

Prosím, vyberte kurz.

Prosím, vyberte dátum.

Invalid Input

Invalid Input

Prosím, zadajte počet osôb.

Invalid Input

Prosím, vyberte spôsob platby.

Invalid Input

Invalid Input

Naši inštruktori

Kto sme

Lezenie je viac ako šport - je to činnosť vzbudzujúca emócie, adrenalín, je to možnosť ako spoznať samého seba a prekonať svoje limity.

Pri výcviku v prvom rade myslíme na bezpečnosť našich klientov, ale každý dotyk zo skalou, či chytom na lezeckej stene musí byť pre našich klientom aj zážitkom.

Zažite to aj vy a vyskúšajte lezenie na skalách či na lezeckej stene na Liptove pod vedením našich kvalifikovaných a skúsených inštruktorov!

Mailinglist

Chcete dostavať informácie o nových kurzoch a novinkách zo sveta horolezeckej metodiky?

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu!

Kde nás nájdete

Súbory cookies nám umožňujú skvalitňovať naše služby poskytované prostredníctvom tohto webového sídla. Nastavenie Vášho prehliadača je v zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách považované za Váš súhlas s používaním cookies na našej stránke. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.